Trápia vás dlhy? Neotálajte ani minútu a požiadajte o oddlženie!

Dovoľte nám, aby sme Vám predstavili spoločnosť Bonato s.r.o, ktorej poslaním je pomáhať ľudom s finančnými problémami. Táto spoločnosť sa každý deň stará o to, aby bola kvalita života ľudí lepšia. Pomáha im s oddlžením a učí ich hospodáriť s peniazmi tak, aby sa do dlhov nikdy viac nedostali.

Pôžička s 0 % úrokom. Oplatí sa vám?

O tom že ide o serióznu a zabehnutú spoločnosť niet pochýb. Na slovenskom trhu totiž pôsobí už od roku 2012, pričom už stihla pomôcť viac ako 6774 ľuďom, zachrániť stovky nehnuteľností, a ušetriť klientom viac ako 191 620 708 Eur.

Oddlženie aj v prípade hroziacej exekúcie

Pokiaľ ste každý deň konfrontovaný s tým, že Vám hrozia exekúcie s prepadnutím majetku, nemáte na výber. Musíte rýchlo konať. V žiadnom prípade neprepadajte panike, nebuďte pasívny a problém neignorujte. Ak sa rozhodnete nepreberať poštové zásielky a výzvy, problém sa o to viac skomplikuje.

Exekúcia totiž znamená nielen zmrazenie bankových účtov, ale aj zabavenie hnuteľného a nehnuteľného majetku a jeho následný predaj v dražbe. Pokiaľ Váš majetok nie je postačujúci na uspokojenie veriteľov, hrozia Vám zrážky zo mzdy.

Spoločnosť BONATO s.r.o. má silný právnický tím a oddlžovacích odborníkov s niekoľko ročnou praxou. Stačí s obrátiť na túto spoločnosť. Získate tak potrebný čas a nájdete vhodné riešenie, ako sa exekúciám vyhnúť alebo ich zastaviť. Okrem toho vám bude ponúknutá celková stratégiu oddlženia. Životu bez dlhov už viac nič nebude stáť v ceste!

Osobný bankrot v BONATO spol. s.r.o.

Pokiaľ by ste sa chceli dozvedieť viac o tom čo je to osobný bankrot, čítajte ďalej. Ide totiž častokrát o jediný spôsob ako sa raz a navždy zbaviť dlhov. Osobný bankrot je forma oddlženia, ktorá môže byť vhodná práve pre Vás.

Osobný bankrot je pomerne drastická metódá oddlženia, o jej vhodnosti sa preto poraďte s odborníkmi zo spoločnosti BONATO. K dispozícii máte dve zákonné formy oddlženia – konkurz a splátkový kalendár. Podľa súčasného zákona č. 327/2005 Z. z. o poskytovaní právnej pomoci osobám v materiálnej núdzi máme u nás najvýhodnejšie podmienky spomedzi všetkých štátov strednej Európy.

Stopercentné oddlženie je možné aj vtedy, keď nemáte žiadny majetok alebo pravidelný príjem!

V okolitých štátoch je nutné počas procesu oddlženia splatiť aspoň percentuálne minimum, aby sa človek oddlžil. Najčastejšie to býva hranica 30%. Na Slovensku však takéto limity nie sú. Nezmeškajte preto túto jedinečnú šancu a začnite nový život bez dlhov.

Oddlženie, alebo vyhnite sa všetkým nepríjemnostiam

Ak sa rozhodnete využiť služby spoločnosti BONATO, môžete mať pripravené všetky podklady k osobnému bankrotu už do týždňa!

Pokiaľ by ste si však chceli podať návrh na osobný bankrot, musíte spĺňať niekoľko podmienok. Tou prvou je aspoň jedno exekučné konanie, ktoré sa vedie voči Vašej osobe po dobu aspoň jedného roka. V praxi to znamená, že ak Vám príde exekúcia s dátumom 10.2.2020, budete môcť podať žiadosť na osobný bankrot najskôr 10.2.2021.

Či je pre Vás výhodnejšia forma konkurzu alebo splátkového kalendára nechajte na posúdenie špecialistov a právnikov zo spoločnosti BONATO.

Zdroj: bonato.sk

About Author /

Start typing and press Enter to search